Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zaslúžený relax na dosah: Únik pred šibačmi alebo chvíľka iba pre vás!

apríl 21, 2019 - 14:00
Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie jar? Okrem Veľkej noci, kvitnúcej prírody a slnečných dní, ktorých neustále pribúda, je to určite aj únava. Bojovať s ňou môžete i týmto, veľmi príjemným a účinným spôsobom.
Foto: 

Na jar sa totiž prebúdzajú nielen kvety, stromy, zvieratá, ale aj naše telo. V tomto období by sme mali mať viac energie, oveľa väčšiu chuť zrealizovať svoje plány a hlavne sa cítiť ako znovuzrodení. Každý z nás určite pozná pojem „jarná únava“. Spája sa so striedaním ročných období, zmenou teploty, tlaku, jedením sýtejších a mastnejších potravín či nedostatkom vitamínov. Skoncovať s ňou môžete vďaka pestrejšiemu jedálničku, športovaniu, dostatočnému spánku a relaxácii. ZION SPA PREMIUM v Sheraton Bratislava Hoteli ponúka ošetrenie Jarná očista, ktoré vás po zime opäť naštartuje. Okrem iného môže ísť o vítaný tip využitia voľnej chvíľky iba pre seba aj počas veľkonočných sviatkov.

Čo vás čaká?

Procedúra trvá 60 minút, ide o lymfatické ošetrenie tela, ktoré stimuluje lymfu a celkový detox. Vďaka rovnomernejšiemu rozloženiu vám napomôže zmeniť tvar vášho tela. Súčasťou je aj pleťové ošetrenie od Lindy Meredith zamerané na hĺbkové vyčistenie pleti. Na jej ošetrenia nedajú dopustiť hviezdy ako Madonna, Gwyneth Paltrow či Victoria Beckham. V jej produktoch sa totiž snúbi veda s najlepšími ingredienciami pochádzajúcimi z prírodných zdrojov.

„Pleťové ošetrenia od Lindy Meredith sú navrhnuté tak, aby boli vhodné a zároveň liečili špecifické potreby a požiadavky vašej pleti. Na základe toho zvolíme vhodnú masku či masáž a zbavíme vás odumretých buniek. Vaša pleť tak bude pôsobiť sviežo a bezchybne,“ dodáva Anna Jarinová.

Naše telo je totiž chrámom, o ktorý by sme sa mali starať. Okrem ošetrení ponúka ZION SPA na viac ako 800 m2 aj vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation. Tá poskytuje oddych v privátnej atmosfére na mieste z prírodných materiálov dreva a kameňov len za zvukov a vôní prírody. A to všetko v blízkosti centra Bratislavy na promenáde s rozsiahlym nábrežným parkom s výhľadom na Dunaj.

- - Inzercia - -