Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Exkluzívne fotenie s najnovším telefónom od Motorola

jún 30, 2019 - 20:03
Počas mojej nedávnej návštevy Banskej Bystrice, som okrem módnej prehliadky stihla absolvovať aj jedno rýchle, no krásne fotenie s novučičkým telefónom od Motoroly.
Foto: 
Zarina Šimkovič

Telefón je výraznej modrej farby, ktorá perfektne zapadla do vizuálu mojej novej kolekcie Resort 2019. Priznám sa, že v centre Banskej Bystrice som bola po viac ako desiatich rokoch a teda som nemala pripravené ani žiadne špecifické miesta na photoshoot. Avšak mala som dosť času nejaké pochodiť priamo na mieste. Centrum je skutočne plné krásnych zákutí, ktoré vytvorili perfektný kontrast k vybraným šatám a aj štýlovému telefónu.  

img_20190614_172524-01-min.jpeg

Exkluzívne fotenie s najnovším telefónom od Motorola
Foto: 
Zarina Šimkovič

img_20190614_180129-01-min.jpeg

Exkluzívne fotenie s najnovším telefónom od Motorola
Foto: 
Zarina Šimkovič

Fotila som s dievčatami, ktoré mi v ten deň aj predvádzali, s Vanessou Bottanovou, Miss Universe 2017 a Kristínou Šulovou, taktiež finalistkou Miss Universe. S Kikou sa poznáme už dlhšie, je to absolútna profesionálka, a preto som vedela, že fotenie prebehne naozaj hladko a bude plné emócií, ktoré budú na finálnych fotkách vyzerať perfektne. Fotenie na verejnom priestranstve sa nikdy nevyhne zvedavým pohľadom okoloidúcich, no baby sú na to zvyknuté.

Ako som už spomínala v predošlom článku, nie som profesionálna fotografka, a preto sa priznám, že som pred týmto fotením mala rešpekt, tak ako pred všetkými ostatnými. Myslím však, že dopadlo na výbornú a editoriál ste mohli vidieť aj v minulotýždňovej Slovenke, v sekcií móda. Výsledok fotenia nájdete v galérií, v článku vám prinášam fotky z backstage.

Prajem krásny týždeň, 

- - Inzercia - -