Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako stráviť posledný pracovný deň v Hlavnom meste

august 01, 2019 - 20:00
Posledný pracovný deň sa hlavné mesto vyľudňuje, ale ak sa rozhodnete stráviť tento deň v Bratislave, nebudete ľutovať.
Foto: 
Marek Velček

Mestské parky, výnimočná história, vynikajúca miestna gastronómia a kvalitné vína, rušný kultúrny a spoločenský život urobili z hlavného mesta lákadlo nielen pre domácich a zahraničných turistov, ale aj pre obyvateľov Bratislavy. 

Hlavné mesto má veľa krásnych miest. Ale ak hľadáte miesto, kde sa spája história, zeleň, oddychová zóna, dobré jedlo, šport, zábava, bohatý kultúrny a spoločenský život, stačí stráviť čas na pravom brehu Dunaja. 

Po príjemnej prechádzke najväčším stredoeurópskym parkom, ktorý ma za sebou kus histórie vám Magio pláž ponúka doobedňajšie divadielko pre deti Prázdniny na ostrove Kurekuredut.  Na Magio pláži nájdete novú food a drink zónu a samozrejme plážovú atmosféru, kde môžete relaxovať niekoľko hodín.

Ak nechcete stráviť obed na priamom slniečku, stačí sa vrátiť do Sadu Janka Kráľa, urobiť si pod stromami pohodový piknik, alebo sa ísť jednoducho najesť do neďalekého Auparku. Poobede Magio pláž prináša celý rad aktivít.  V Oriflame Beauty Corner sa môžete nalíčiť, navoňať, či prípadne natrieť sa opaľovacím krémom alebo len dať namaľovať svojim ratolestiam niečo pekné na tvár. Niekoľkokrát za deň sa môžete zapojiť do športových aktivít, spolu s inštruktormi Golem clubu si môžete zacvičiť tabatu, či zumbu. 

Atmosféra  pláže na Tyršovom nábreží  plná hudby, dobrého jedla a rôznych špecialít, miešaných nápojov vyvrcholí večer koncertom Európy2  s DJ Johnnym Bee, Emou Drobnou a Veronikou Strapkovou.     

 

- - Inzercia - -