Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na Partizánskej lúke pribudnú nové piknikové miesta aj živé ploty

marec 03, 2020 - 20:22
V rekreačnom areáli na Partizánskej lúke v Bratislave pribudnú nové piknikové miesta aj živé ploty. Pracovníci Mestských lesov Bratislava v týchto dňoch menia opotrebované agátové obruby okolo detských ihrísk a dopĺňajú štrk, obnovujú náter na hracích prvkoch na ihriskách a drevenom mobiliári, odvodnením vyriešili zatápanie na ihrisku a veľkom grilovacom altánku.
Foto: 

V rekreačnom areáli na Partizánskej lúke v Bratislave pribudnú nové piknikové miesta aj živé ploty. Mestské lesy v Bratislave (MLB) o tom dnes informovali na sociálnej sieti. "Pred začiatkom rekreačnej sezóny sa intenzívne venujeme navštevovanému areálu na Partizánskej lúke," uvádzajú MLB. "Presný rozpočet nemáme k dispozícii, ak však rátame aj s opravami herných prvkov minulú jeseň, tak to odhadujem do 10-tisíc eur. Na piknikové miesta a ohniská sa nám podarilo získať dotáciu od Nadácie Ekopolis vo výške 3-tisíc eur," uviedol asistent riaditeľa pre manažment projektov MLB Marek Páva.

 Mestské lesy Bratislava pripravujú tiež rekonštrukciu bufetu v amfiteátri, s ktorou plánujú začať už na jeseň tohto roka. Na základe podnetov od občanov pracujú aj na riešení bezbariérového zjazdu od parkoviska na Partizánsku lúku, pre hendikepovaných návštevníkov a rodičov s detskými kočíkmi.

- - Inzercia - -