Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dizajnová motorola razr zmení váš život

máj 16, 2020 - 08:56
Božský pocit z prijatia hovoru jednoduchým otvorením telefónu je späť. Kto v minulosti vlastnil „vyklápačku“ vie o čom je reč. Jednoduchosť, ktorá dnešným telefónom chýbala, je však opäť tu. A v modernom dizajne, ktorý si už vyslúžil aj prestížne ocenenie. motorola razr.
Foto: 

Nezameniteľný. Myslím si, že toto slovo dokonale vystihuje nový razr. V ére veľkých zariadení je razr v zatvorenom stave nenápadným spoločníkom, ktorý vďaka 2,7“ vonkajšiemu displeju informuje o všetkom potrebnom. No ak chcete viac – stačí len telefón otvoriť a vychutnať si obsah na 6,2“ displeji s pomerom strán 21:9, ktorý je naozaj ideálny na sledovanie filmov. 

Čo je však na motorola razr unikátne, je jeho systém vyklápania. Istotne si pamätáte na staré telefóny, kde boli pánty viditeľné, jedna časť telefónu ukrývala displej, druhá klávesnicu. Toto je však minulosť. Keďže razr po otvorení ponúka jeden displej, v Motorole našli spôsob, ako vytvoriť pánt s „nulovou medzerou“, ktorý presúva mechanické prvky na obidve hrany, čo umožňuje displeju dostať sa do zvonovitého tvaru. Tento uvoľnený uhol bráni pokrčeniu displeja Flex View. 

A aký je v praxi? Úprimne, v prvom momente máte pred týmto telefónom rešpekt. Veď predsa len, čo keď sa tomu nádhernému displeju niečo stane? Nie, nestane. Displej Flex View má totiž svoj vlastný ochranný obal, ktorý odoláva poškriabaniu a odieraniu pri každodennom používaní  

Motorola razr je úžasným spojením moderných technológii a jedinečného dizajnu, vďaka čomu si ho obľúbia nielen páni, ale i dámy.

- - Inzercia - -