Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Príbehy sa rodia na Liptove

jún 20, 2020 - 09:30
Komplex Maladinovo sa pýši strategickou polohou na brehu Liptovskej Mary s panoramatickými výhľadmi na Západné, Nízke Tatry a Chočské vrchy.
Foto: 

Klienti si tak môžu užiť relax pri Liptovskej Mare alebo sa vyblázniť v Tatralandii, ktorá je od Maladinova naozaj na skok.

V blízkosti je tiež ZOO Kontakt, veterný tunel Hurricane Factory, zábavný park Tatrapolis a Liptov Aréna. Maladinovo sa nachádza v centre diania, no napriek tomu ponúka súkromie a relax. Atraktívnou polohou láka na spoznávanie regiónu Liptov, ktorý ponúka naozaj širokú škálu aktivít.

Maladinovo je nový, moderne zariadený komplex na Liptove v atraktívnej lokalite s bohatou kombináciou zážitkov – Liptovská Mara, Bernard Pub, pivné kúpele. Naším cieľom je poskytovať služby svedomito, aby si klienti naplno vychutnali všetko, čo do pobytu investujú. Súčasťou komplexu bude prvý Bernard Pub na Slovensku – franšíza pivovaru Bernard, ktorý ponúkne výborné čerstvé pivo a kvalitné jedlo.

Nie sme žiadni developeri – sme rodinná firma a vytvárame rodinne založený tím. Veríme, že veci v živote fungujú len vtedy, keď sa robia s čistým úmyslom a s rešpektom k prírode. Základnou filozofiou Maladinova je vzájomná podpora podnikania a regiónu Liptov. Máme v úmysle prezentovať našim klientom služby iných podnikateľov a zabezpečovať priamo ich predaj, alebo ich sprostredkovateľskou činnosťou odporúčať. Naším cieľom nie je len vyťažiť z regiónu čo najviac, ale aktívne sa podieľať na jeho rozvoji a podporovať ho. To je zásadný rozdiel medzi nami a inými developermi. Maladinovo chceme neustále zdokonaľovať. V budúcnosti chystáme kongresové centrum, pláž s mólom na Liptovskej Mare a Zážitkové centrum.

Raj pre rodiny s deťmi

Maladinovo je zacielené na rodiny s deťmi, ktoré ocenia blízkosť liptovských atrakcií, aktívnych ľudí a skupiny, ktoré mieria za oddychom v prírode, ale aj na ľudí v produktívnom veku, ktorí ocenia vysokú úroveň služieb a možno nie sú až takí akční, takže vyhľadávajú pokojné miesta v prírode na relax. Boli by sme radi, keby sme nesklamali nikoho, kto si náš rezort vyberie ako miesto strávenia svojej zaslúženej dovolenky. 

Rezor Maladinovo ponúka štúdiá pre dve alebo štyri osoby, apartmány v štandardnom aj luxusnom prevedení pre dve až päť osôb a mezonetové apartmány pre štyri až sedem osôb. To najlepšie, čo u nás nájdete, je mezonetový apartmán superior, v ktorom si doprajete súkromnú infra saunu a vírivku. Apartmány sa nachádzajú v sedemapartmánových domoch a spolu ponúka Maladinovo 92 apartmánov.

Atraktívne zážitky

Maladinovo je navrhnuté tak, aby aj pri prevádzkovaní relatívne veľkého počtu ubytovacích kapacít nepôsobilo ako masová ubytovacia prevádzka – apartmánové domy sú obklopené veľkými zelenými a odpočinkovými plochami, ktoré ponúkajú zábavu pre deti aj priestor na grilovanie či relax v tráve pod holým nebom. Každý klient obzvlášť v tomto období ocení fakt, že počas pobytu sa nebude pohybovať v spoločných priestoroch s ostatnými návštevníkmi rezortu.

Pivné kúpele

V rezorte Maladinovo nič nevzniklo náhodou. Klientom sme chceli dopriať originálnu formu zážitku, a preto sme sa rozhodli pre značku Bernard – reštaurácia Bernard Pub Maladinovo a pivné kúpele Bernard v Maladinove. V pivných kúpeľoch Bernard v Maladinove zažijete pivo tak, ako ste ho predtým nepoznali. Pivný kúpeľ obsahuje igrediencie používané pri výrobe piva, chmeľ a kvasnice a k tomu bylinky na naozajstné uvoľnenie. Kúpeľ má priaznivý účinok na detoxikáciu organizmu, zlepšuje prekrvenie, má priaznivý účinok na imunitný systém a upokojuje nervovú sústavu. Má blahodarný účinok na vlasy, ktorým dodá zdravie a lesk, pleť aj nechty. Perličkový pivný kúpeľ je v špeciálne tvarovaných pivných vaniach z dreva. Po celý čas procedúry môžu klienti neobmedzene konzumovať pivo Bernard, čapujú si ho sami. Pivné kúpele otvoríme do konca tohto roka.

Dôležitá je informácia, že otvárame 26. júna, reštauráciu počas leta (od augusta) a pivné kúpele do konca roka.

- - Inzercia - -