Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Petra Polnišová: Niektoré veci si nepripúšťam

august 08, 2020 - 14:00
Nemôže sa dlho povaľovať, lebo potom má čas myslieť na blbosti, a tak radšej oddychuje športom. Je skôr emotívna, menej racionálna a vie sa tešiť aj z maličkostí.: „Vytočí ma veľa vecí, ale viem sa veľmi rýchlo upokojiť,“ hovorí o sebe Petra Polnišová.
Foto: 

Pôsobíte navonok ako človek, ktorého len tak nič nevytočí. Ste silná a racionálna?

Myslím, že racionalita prišla do môjho života vekom a skúsenosťami. Inak som dosť emocionálne založený človek, preto robím povolanie aké robím:) Vytočí ma veľa vecí, ale viem sa veľmi rýchlo upokojiť.

Korona je ešte stále s nami. Ako ste prežili izoláciu? Priniesla vám niečo pozitívne?

Izolácia priniesla do nášho života akýsi pokoj. Nikto sa nikam neponáhľal, všetko zaspalo. A priznám sa, že ja som si konečne tak naozajsky oddýchla. Deti najprv skákali od radosti, že nemusia do školy, a asi po týždni pochopili, že učenie doma nebude sranda. O to viac sú teraz spoločenskejší, vážia si, že môžu byť s kamošmi.

Ako oddychujete? Máte svoje obľúbené rituály - masáž, kamaráti, príroda, knižky?

U mňa sa to mení, ale rada som v prírode a navyše mimoriadne rada športujem. Momentálne ma uchvátil badminton a plávanie. Zistila som, že sa nemôžem dlho povaľovať, lebo potom mám čas myslieť na blbosti, a tak radšej oddychujem športom.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní časopisu Zdravie rodiny

- - Inzercia - -