Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/UKONČENÉ/- Gratulujeme víťazom k balíčkom školských pomôcok a oblečenia od F&F

august 30, 2020 - 10:00
Prázdniny prebehli rýchlejšie ako by mali a aj napriek novým obmedzeniam, ktorými boli poznačené veríme, že ste si ich užili. Vy aj vaše ratolesti. Ženský web pre vás tento krát pripravil súťaž o balíček školských pomôcok a oblečenia od značky F&F. Gratulujeme k výhre Gabike, Júliusovi a Alenke.
Foto: 

Školský rok 2020/2021 sa začína 1. septembra 2020. Školské vyučovanie sa začína 2. septembra 2020 (streda). Školské vyučovanie v prvom polroku školského roka sa končí 29. januára 2021.  Školské vyučovanie v druhom polroku sa začne 2. februára 2021  a končí sa 30. júna 2021.

Školy sa budú od nového školského roka 2020/2021 riadiť troma fázami. Zelená fázabude bezpečná, oranžová sa zavedie pri podozrení na nový koronavírus u jedného žiaka alebo zamestnanca školy. Červená fáza obsahuje zoznam opatrení v prípade niekoľkých potvrdených prípadov  u žiakov alebo pedagóga.

Rezort školstva vypracoval manuál, ktorý stanovuje základné prevádzkové  podmienky od materských až po vysoké školy počas trvania pandémie.  Všetky opatrenia majú smerovať k implementácii odporúčaní Úradu  verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR založených na princípe ROR – rúško,  odstup, ruky. "Sú to opatrenia, ktoré sme už zažili, nie sú  komplikované. Vyžadujú si však zodpovednosť a dodržiavanie. Uvedomujeme  si, že školy budú mať isté náklady," uviedol minister školstva  s tým, že preto na tento zámer vyčlenil pre školy štyri milióny eur.  Môžu ich využiť napríklad na dezinfekčné prostriedky.

dsc_0580.jpg

Foto: 
F&F

Máme pripravené balíčky pre troch výhercov.

Balíček s pomôckami a oblečením od značky F&F v hodnote 30 EUR.
Víťazom srdečne gratulujeme:
Alena Rotterová
Július Németh
Gabriela Nedelková
Bude vás kontaktovať naša kolegyňa.
Ostatným ďakujeme za účasť a dávame do pozornosti ďalšiu aktuálnu súťaž. 
Sledujte nás.

- - Inzercia - -