Dnes je utorok, 25.január 2022, meniny má: Gejza
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Trendy v líčení na jeseň 2020

október 23, 2020 - 08:00
Každé ročné obdobie sa menia trendy nielen v móde, ale i v líčení. Neviete, čo "vykúzliť", aby ste zaujali okolie? Ponúkame vám tri aktuálne tipy, aby ste boli ešte krajšie.
Foto: 

Jeseň je obdobím meniacich sa listov stromov. Jeseň symbolizuje zmenu, nové začiatky, nové výzvy. Taký je aj makeup. Oči pripomínajú svojimi oranžovými, červenými a žltými farbami jesenné listy a pery v hnevom tóne kôru stromu. Takýto look nesmie chýbať v jesenných trendoch aj v tento rok. 

Podľa Panton Color Of The Year 2020 je touto farbou práve modrá. Na mólach jesenného fashion week sa teda táto farba objavila aj v makeupe. Chladivá modrá, ktorá rámuje celé oko navodzuje atmosféru neba a chystá nás na príchod studeného počasia a snehu. Look je doplnený výrazným fialovým rúžom s modrými odleskami pre každého extravagantného milovníka vkusu a experimentu.

Dokonalý glow a fresh look je opäť hitom prelomového obdobia jeseň/ zima 2020. Jemné neutrálne farby na očiach v kombinácií so šťavnatými bordovými perami sú nehynúcou klasikou. Tento look pristane každému typu pleti a za každých okolností bude pôsobiť nadčasovo.

Model: @vivien_7222
Photo: @sofiavarg_photography
Makeup: @sarisykorova

- - Inzercia - -