Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Jarný styling - poznajte najnovšie trendy

marec 18, 2021 - 15:26
Správny styling z vás dokáže urobiť hviezdu za každých okolností. Na jar je zároveň ideálna príležitosť, keďže sa už nemusíme baliť do hrubých búnd a môžeme pri tvorbe outfitov plne využiť našu kreativitu.
Foto: 
WhitePress

Trendy sa ale veľmi rýchlo menia a preto pre vás prinášame článok ohľadom najnovších trendov, ktorými počas tejto jari môžete zažiariť. Ktoré kúsky sa oplatí si zakúpiť, aby ste s nimi mohli realizovať styling?

Farebné kabelky

Počas jari príroda hýri farbami. Týmto fenoménom sa inšpirovali aj svetové módne rebríčky a tak sú symbolom tejto jari pestrofarebné kabelky. Medzi najlepší úlovok patria menšie žlté kabelky, ktoré sa aj napriek svojej výraznosti dajú veľmi dobre kombinovať. Takéto kabelky nájdete v sortimente rôznych značiek a keďže ide o najhorúcejší trend, máte si z čoho vyberať. Ideálne je tiež voliť menšie tvary, ktoré neupútajú celú pozornosť pri kombinovaní so zvyškom outfitu.

Ruksaky

Ruksaky sú vhodné pre rôzne vekové kategórie a hodia sa rovnako k športovým ako aj k viac elegantným outfitom. Ako si vybrať ruksak? Ruksak už dávno nie je parťákom len na športové príležitosti. Práve naopak sa dnes dá kombinovať do skvelých a vkusných outfitov. Ležérny, pohodlný štýl sa totiž dostáva do popredia, pretože dámy, ktoré sa v oblečení cítia dobre aj vyzerajú dobre a cítia sa sebavedomo. 

Oversized saká

Oversized kúsky sa na trhu už držia nesmierne dlho, pretože sú pohodlné a štýlové. Dajú sa kombinovať do ležérnych a rovnako aj nesmierne elegantných outfitov. Elegantné oversized pánske saká sú nesmierne štýlovým kúskom, ktorý sadne do vášho šatníka. Môžete ho kombinovať k ležérnemu outfitu- iba rifle a tričko a absolútne dodáte vášmu vzhľadu šmrnc. V tomto prípade odporúčame siahať po vintage pánskych sakách, ktoré sú kvalitné a budete v nich vyzerať elegantne a ležérne zároveň.

Sneakersy

Sneakersy si ešte stále udržiavajú svoju pozíciu čo sa týka obľúbenosti, vďaka ich pohodlnosti a ľahkej kombinovateľnosti. Pokojne ich môžete zvoliť aj k už spomínaným kúskom ako je farebná kabelka a oversized boyfriend sako. Rovnako však nájdete aj zaujímavé kúsky od značky Guess, či iných ktoré sú farebné a dizajnovo veľmi nápadité. Takéto tenisky potom môžete voliť rovnako k jednoduchým outfitom alebo sa pohrať práve s výraznejšími kombináciami. Každopádne ich kúpou určite neskočíte vedľa, pretože sú praktické, pohodlné a nesmierne štýlové.  

kabelky.jpg

Foto: 
WhitePress

Saténové šatky

Saténové šatky sú ďalším vintage kúskom, ktorý sa opäť dostal k „moci“. Viete ich využiť na milióny spôsobov, no v súčasnosti sa najčastejšie nosia uviazané v rôznych podobách na hlave. Sú skvelým doplnkom elegantných outfitov a tiež vás môžu ochrániť pri dlhom pobyte na silnom jarnom slnku. Rovnako môžete voliť výraznejšie kúsky alebo neutrálne, podľa vašich preferencií. Veľmi pekné takéto kúsky za prijateľné ceny môžete nájsť aj vo vintage obchodoch, či bazároch. Skvelú kombináciu tvoria napríklad aj s výraznými slnečnými okuliarmi.

Mini sukne

S jarou 2021 sa vracia aj éra minisukní. Minisukne nám evokujú návrat do 90-tych rokov, kedy boli známe po celom svete a nosili ich všetky dámy, ktoré chceli byť trendy. Inak to nebude ani teraz. Veľmi dôležité je voliť kúsky, ktoré sú výrazné aspoň jednou črtou. Musia byť buď zo zaujímavého materiálu alebo disponovať zaujímavou farbou, či potlačou. Len tak docielite, že budete trendy a zároveň majú minisukne výhodu v tom, že môžete odhaliť vaše krásne dlhé nohy.

Trendy sa veľmi rýchlo menia a nie je jednoduché ich sledovať. Dúfame, že sme vám týmto článkom priniesli aspoň trochu prehľad ohľadom najnovších trendov. Ak nemáte financie na nákup čisto nových kúskov, môžete skúsiť pohľadať aj vo vašich obľúbených vintage obchodoch, pretože vintage oblečenie je dnes vo všeobecnosti veľmi trendy.

- - Inzercia - -