Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kim Kardashian vyzvala fanúšikov, aby sa nikdy nevzdávali cieľov, ktoré si stanovili

december 15, 2021 - 14:00
Kim Kardashian je o krok bližšie k svojmu snu stať sa právničkou po odhalení, že na štvrtý pokus zložila kľúčovú právnickú skúšku. Hviezda televíznej reality show a podnikateľka zverejnila správy na sociálnych sieťach a vyzvala fanúšikov, aby sa nikdy nevzdávali cieľov, ktoré si stanovili. O jej úspechu informoval spravodajský portál BBC News.
Foto: 
Instagram bbcnews/ Getty Images

Kardashian (41) strávila roky obhajovaním reformy za spravodlivosť v oblasti trestného práva, vrátane lobingu v Bielom dome. V roku 2019 oznámila, že chce ísť ďalej a kvalifikovať sa v oblasti práva. Kardashian sa podľa BBC News vyjadrila, že jej cesta bola označovaná za "takmer nemožnú" a "ťažšiu ako tradičná cesta právnickej fakulty". V pondelkovom radostnom oznámení však uviedla, že skúšku kalifornských študentov prvého ročníka práva – známu aj ako baby bar – zložila na štvrtý pokus. „Pri pohľade do zrkadla som naozaj hrdá na ženu, ktorá sa dnes obzerá späť v odraze,“ povedala o svojom výsledku na sociálnych sieťach.

kk_02.jpg

Kim Kardashian West s deťmi
Kim Kardashian vyzvala fanúšikov, aby sa nikdy nevzdávali cieľov
Foto: 
instagram @kimkardashian

Kim Kardashian sa pola médií preslávila po boku svojej rodiny v ich úspešnej televíznej reality show Keeping up with the Kardashians, ktorá sa začala vysielať v roku 2007. Kim a jej súrodenci vďaka nej získali obrovské množstvo sledovateľov na internete a získali obchodný úspech v rôznych odvetviach. Kardashian, využívajúc svoju vplyv, čoraz viac vyjadruje podporu kampaniam na zmenu amerického súdneho systému. Lobovala za milosť v jednotlivých prípadoch a kritizovala dlhé tresty vynesené prvovinníkom a neprimeraný dosah, ktorý môže mať zákon na komunity etnických menšín. Jej zosnulý otec Robert Kardashian bol sám právnikom. Bol známym členom právnického tímu, ktorý zastupoval bývalú hviezdu amerického futbalu OJ Simpsona v jeho vysokoprofilovom procese vraždy v roku 1995. V pondelňajších príspevkoch Kardashian povedala, že jej otec by bol hrdý a šokovaný z jej zmeny cesty.

Ako ste na tom so sledovaním svojich cieľov vy?

- - Inzercia - -