Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ukončené- SÚŤAŽ: Už žiadne nehody so zafarbením oblečenia

máj 18, 2022 - 16:00
Nakúpili ste si niekoľko nových kúskov do vášho jarného šatníka, ktoré hrajú farbami a teraz uvažujete, ako ich budete prať, aby sa navzájom nezafarbili? Môžete oblečenie triediť a čakať, kým budete mať viac kúskov v podobnej farbe. Alebo vyskúšajte pracie obrúsky K2r Colour Catcher. Bez obáv vložte oblečenie do práčky a pridajte obrúsok K2r Colour Catcher.
Foto: 
K2R

Jeho patentovaná technológia pôsobí ako magnet, zachytáva čiastočky uvoľnenej farby z vody čím zabraňuje nechcenému zafarbeniu oblečenia. Navyše chráni farby pred ich vyblednutím a tak oblečenie zostáva ako nové aj po viacerých praniach. Obávať sa chemikálií nemusíte, obrúsok je vyrobený zo 100% prírodného materiálu a celý trik je založený len na fyzikálnom princípe. Obrúsky K2r Colour Catcher zaistia 100% ochranu proti nehodám so zafarbením a dôkaz vidíte vždy na použitom obrúsku. Prať rôznofarebnú bielizeň spoločne bez obáv zafarbenia nikdy nebolo jednoduchšie! Šetrite váš čas, vodu, energiu ale aj peňaženku, lebo vaše drahocenné kúsky vám vydržia oveľa dlhšie. Obrúsky K2r Colour Catcher sú vhodné pre všetky pracie cykly, typy materiálov aj na sušenie v sušičke.

Balíček obrúskov K2r Colour Catcher pre komfortné pranie viacfarebnej bielizne bez obáv zo zafarbenia získavajú výhercovia súťaže:

Emília Pätoprstá

Dana Foltánová

Peter Maxian

Srdečne gratulujeme!

- - Inzercia - -