Dnes je piatok, 19.august 2022, meniny má: Lýdia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rapper Ludacris bude trojnásobným otcom

marec 02, 2015 - 10:45
Čoskoro pribudne ďalšie celebritné novorodeniatko. Umelcova manželka Eudoxie Mbouguiengue novinku oznámila prostredníctvom služby Instagram.
Foto: 
Americký rapper a herec Ludacris sa stane trojnásobným otcom. Jeho manželka Eudoxie Mbouguiengue to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej jej umelec bozkáva rastúce bruško. "Krásny deň na pláži," napísala k záberu zakladateľka neziskovej organizácie Unspoken Angels. Mbouguiengue na Instagram neskôr pridala ďalší obrázok, na ktorom má oblečené farebné šaty s výrazným výstrihom.
 
 
"Výhody tehotenstva. Všetko rastie. Prosím, prsia, ostaňte také aj po pôrode," uviedla rodáčka z Gabonu.
 
Dvojica sa zosobášila 26. decembra 2014, v rovnaký deň, keď sa aj zasnúbili. Rapper najskôr požiadal Mbouguiengue o ruku a potom sa išli najesť. Keď sa vrátili, na snúbenicu čakali v izbe svadobné šaty, ktoré vybrala hudobníkova matka. Na slávnosti za zúčastnilo len niekoľko rodinných príslušníkov a priateľov. Manželia následne odleteli na svadobnú cestu na Kostariku. Umelec má z predchádzajúcich vzťahov dve dcéry - 15-mesačnú Cai a 13-ročnú Karmu. 
 
Zdroj: RED, SITA

- - Inzercia - -